Impotencja – przyczyny, leczenie i lekarstwa

Impotencja, słabej potencji, lub profesjonalnie zaburzenia erekcji jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się mężczyźni. Ona uderza każdego dziesiątego tridesetogodišnjaka i ponad połowa mężczyzn w wieku powyżej 40 lat.

Problemy finansowe, stres w pracy i w rodzinie, duża odpowiedzialność, wiele trosk, ale i niezdrowe życia, tłuste jedzenie, alkohol, papierosy - to wszystko możliwe wyzwalaczy. Wraz z pojawieniem się "svemoguće pigułki" (Viagra), wiele z nich zostały wydane. Jednak to dobrze, i ważne jest, aby poznać przyczynę, która prowadzi do tej choroby i leczyć przyczynę, a nie skutek.

Psychicznie uzročnici

Psychicznie uzročniciWzwód jest jednym z najkompleksnijih zdarzeń w organizmie, w który włączone są wszystkie nasze uczucia, systemy fizyczne, mózg, serce... I każdy z biorących udział składników odgrywa swoją ważną rolę, i jeśli zataji może zniszczyć erekcji. Dwie grupy-przyczyny impotencji, psychicznego i fizycznego uzročnici.

Psychicznie uzročnici pojawiają się zwykle u młodych mężczyzn, podczas gdy cielesne częściej występuje u osób starszych. Mężczyźni w średnim wieku mogą cierpieć z połączenia tych dwóch czynników chorobotwórczych.

można łatwo zdiagnozować. Mężczyzna, jak zwykle, można dokładnie określić czas, kiedy były problemy w łóżku zaczął. Na przykład, w dniu, kiedy stracił pracę lub doświadczył pewien szok, lub dzień, w którym został złapany w niewierze. Często do leczenia impotencji u psychologiczne przyczyny wystarczy porozmawiać z psihijatrom/ psychologiem.

Wanna psychiczne - osoba fizyczna uzročnici

najczęściej psychiczne i wymagają pomniju diagnostyki i leczenia dwa razy. Zazwyczaj powstają z powodu organicznych zaburzeń, które dodatkowo nakalemile choroby psychiczne, na przykład. brak pewności siebie i strach przed porażką. Zazwyczaj terapia obejmuje dezynfekcji organicznych problemów i leczenia u psychiatry, aby rozwiązać problemy psychiczne.

Fizyczne uzročnici

Fizyczne uzročnicinajczęściej problemy z nerwami, układu sercowo-naczyniowego lub problemy hormonalne.

Układu nerwowego (neurologiczne) problemy

często obejmują uszkodzenie centrum w korze mózgu w wyniku udaru mózgu, choroby Parkinsona, nowotwory itp. Prolapse međukralješčanog dysku i urazy zdjeličnih nerwów i uszkodzeń spowodowanych cukrzycą, z powodu operacji gruczołu krokowego itp. również problematyczne dla potencji.

Układu sercowo-naczyniowego

ma zasadnicze znaczenie dla potencji. Zły przepływ krwi z powodu złogów w tętnicach utrudnia pompowania krwi do penisa. Podwyższony poziom cholesterolu, palenie tytoniu i cukrzyca, złe dla serca i układu sercowo-naczyniowego.

Symptomem złego nadciśnienie obiegu ból łydki nóg, które mężczyzna czuje się przy obciążeniu. Leczenie tego typu impotencja sprowadza się do kontroli (i odzyskiwania, jeśli jest to możliwe), choroby podstawowej, na przykład. poziomu cukru i cholesterolu we krwi, a także podejmowanie zdrowych nawyków - rzucenie palenia, wysokiej jakości, odżywianie, aktywność fizyczna itp. Zobacz našulistu naturalnych preparatów na zwiększenie potencji.

Hormony

Dwa hormony są ważne dla zdrowej potencji. Testosteron utrzymuje potencję i najlepiej w dużych ilościach. Prolaktyna osłabia erekcji. Dla mężczyzn po 30. rok, naturalnie, spowalnia produkcję testosteronu. W latach 60-m roku o jedną trzecią mniej niż w 30-m roku. Niski poziom testosteronu może być i u młodych mężczyzn, jeśli masz problemy z jądra. Ta impotencja leczenie testosteronskim nadomjescima w postaci zastrzyków lub tabletek.

Prolaktyny powoduje szybki regres erekcji, i najczęściej jest to spowodowane problemami w hipofizi, gruczołów, w mózgu, która wydziela ten hormon. Leczenie to odbywa się tabletkami bromergona lub neurokirurškim procedurą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *